Vinkovci
    Temperatura : 10.9°C
    Vlažnost zraka : 94%

OTOK - U Zaprešiću je održan taekwondo turnir koji je okupio 500 boraca iz Bosne i Hercegovine, Slovenije, Srbije i Hrvatske među kojima su bili i članovi Taekwondo kluba ''Otok''.

Otočani su bili više nego uspješni, te su osvojili: 5 zlatnih, 4 srebrne i 8 brončanih medalja, a u ukupnom poretku Taekwondo klub ''Otok'' osvojio je drugo mjesto.

Zlatno odličje osvojili su: Drago Šokčević, Antun Nikolić, Josip Mareljić, Antonio Jukić, Ivana Bošnjak

Srebrno odličje osvojili su: Domagoj Šokčević, Franjo Šarić, Valentina Marić, Marko Jukić

Brončano odličje osvojili su: Denis Delinger, Matej Ilijević, Domagoj Kuveždić, Nikola Cvitić, Benjamin Hlevnjak, Dario Čelebić, Marko Grgurovac, Tomislav Lagator

Ovo je samo još jedna potvrda kvalitetnog rada unutar kluba, a sljedeće natjecanje je prvenstvo Slavonije i Baranje u Slavonskom Brodu.